| dianainsta01 a întrebat:

M-am gandit, impreuna cu cea mai buna prietena a mea, sa facem o revista pentru tineri online, mai exact un blog.Nu stiu cat de bine o sa functioneza, dar am zis sa incercam. Imi puteti da un nume orientativ, nu am nici o idee...

Răspuns Câştigător
| Brotacelul a răspuns:

De ce nu chiar "TineriOnline"... eu zic ca suna bine happy
V-ati decis unde sa va faceti blogul? Daca nu, eu va recomand ucoz.ro... aici imi fac si eu blogul si sunt atat de multumita de sistemul lor incat il recomand la toata lumea big grin
Multa bafta!

| dianainsta01 explică (pentru Brotacelul):

Da, este o idee buna! Eu pana acum am mai incercat pe webbly.com, dar nu prea mi~a placut...

5 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Revista tinerilor.

| mawis a răspuns:

Prin ucoz e cel mai bine daca ai nevoie iti fac si un designe la blog, ca ma pricep bine, poti vedea designu la siteul meu
http://www.team-expert.ucoz.com/