| anonim23000 a întrebat:

Vreau sa stiu daca o fata din clasa ma place pentru ca in clasa vorbim dar se cam rusineaza cand vorbim dar pe mess mereu cand intru imi da mereu buzz si vorbeste cu mine foarte mult ...inseamna ca ma cam place?

3 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Da, si e rusine de public, se teme de public, si dupa cum cunoastem noi publicul are si de ce. TIneti legatura, cand sunteti singuri, si asa va si imprieteniti.

| Memecy a răspuns:

Sigur ceva, ceva este la mijloc daca nu te place sigur sigur te simpatizeaza mult si nu-i mare pasul, ai zis ca vorbiti ce vorbiti? nimicuri poate se plictiseste... daca zici ca e timida are nevoie sa vorbeasca cu cineva intereseaza-te subtil subtil subtil mai vorbeste cu cineva daca da, ce? cat? cum?

| anonim23000 explică:

Vorbeste cu mine adica a vrut sa vada poze cu mine cu parintii ma priveste in ore frumos si mai ales la ora de sport ca suntem mai liberi.