| Andreealove34 a întrebat:

Buna TPU..ma puteti ajuta cu ceva? Laptopul meu nu stiu ce are am incercat sa il deschid.dar se deschide si imi apare o imagine cu scrisul Hp si asa ramane.voi ce ziceti..credeti ca a cazut Windowsul? Va rog sa ma ajutati dau funda!big grin
Mersi!

4 răspunsuri:
| TheCritic a răspuns:

Pai e posibil ca Windowsul tau sa nu mai functioneze. Cred ca trebuie sa-l reformatezi, nu dureaza mult si e usor de reformatat.happy Succes

| georgedanielc a răspuns:

Este scos CD din el?

| olivikkka a răspuns:

Eu tot am avut laptop Hp mama mea s-a enervat pe mine si ea dat o palma ca sa il inchida, a doua zi la fel ca la tine imi aparea Hp apoi se innegrea ecranul s-a stricat videocarda, dar la tine opsibil sa fie si windowsul. succes

| maxim77 a răspuns:

Trebuie sa il rformatezi posibil sa fie de la windows