| mihayfcb a întrebat:

Buna ziua Am si eu o problema cu windowsul nu mai porneste... calculatorul se deschide si apoi incepe sa se incarce windowsul ( apare acea imagine care arata ca se incarca windowsul ) cine ma ajuta si pe mine? va rog!

2 răspunsuri:
| DoRu a răspuns:

Incearca sa fii mai explicit! Si oricum cred ca trebuie sa reinstalezi windows-ul dupa mine. Na intr-un fel nici mie nu-mi mai pornea ai am reinstalat windows-ul si acum nu mai am probleme. Iti recomand un XP... bafta

funda?

| mihayfcb explică:

Pai atunci cand il pornesc apare imaginea asta

http://www.google.ro/......tp?/imgres 9063&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=213&oei=57hGTdy5NM2Cswawx6zwDQ&esq=21&page=24&ndsp=6&ved=1t:429, r:0, s:138&tx=83&ty=117&biw=800&bih=509