| ppicopp a întrebat:

Salut urgent am o problemă dacă ma puteti ajuta. Când am deschis laptopul mi-a apărut o imagine albastră cu scrisul alb si scris in engleza ca s-a detectat o problemă cu windows-ul si l-au oprit imediat pentru a nu se strica. Apoi mi se zice ca daca nu s-a mai intamplat asta sa dau restart si nu stiu cum. Dacă e cineva mai priceput va rog sa ma ajutati!

4 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Da o eroare a systemului. daca este win 10 dai continiare sau accept pentru verificare.

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Continua cu windows10 tot inainte

| Cristian_Cristi_1986 a răspuns:

BSOD se numeste eroarea aceia si apare atunci cand ai o piese defecta (hardware) ori unul din driveri este cu probleme.
Cel mai simu daca nu ai fisiere importante in C este sa-l formatezi repede, ca sa elimini problema cu hardware, iar daca insista fugi la service cu el.

| JesusCristi a răspuns:

Salut urgent sunt jesus

acum sa lasam gluma la oparte se mai intampla, stai calm, nu o sa iti bubuie pcu