| Tatyanayo a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine cu cat mai multe si frumoase statusuri "dor de amici "! FARA SITE! cele mai multe FUNDITA! kiss kiss kiss kiss

Răspuns Câştigător
| ReusxD a răspuns:

1. Statusuri de prietenie:

Daca maine ar fi sa mor, inchid ochii si voi zambi ca stiu ca o sa am la capul meu prietenii. love struck

Si poti sa-mi iei ce vrei, cand am langa mine toti prietenii mei! batting eyelashes

Nu sunt singura in ploaie si vant, am cei mai buni prieteni de pe pamant!

Ea nu e sora mea pe bune, dar am avut noroc ca am gasit-o prin atata lume.; x

Intre noi au existat doar interese...Si acum nu mai suntem amandoua. Ai fost una dintre persoanele perverse...Care stii bine, nu ne placeau noua!

Decat sa te prefaci ca-mi esti prietena mai bine prefa-te ca-mi esti dusmansad

O prietenie care ia sfarsit n-a existat de fapt.

E o nebunie sa urasti toti trandafirii doar pentru ca te-a intepat un spin...

Un prieten vede tristetea din ochii tai, in timp ce ceilalti se lasa pacaliti de zambetul tau.

Nu rupe firul unei prietenii pentru ca chiar daca il legi la loc... nodul ramane.

Un prieten adevarat crede in tine atunci cand tu ai renuntat sa mai speri.

Sa te certi cu prietenii din motive tampite.Sunt lucruri care dor...si totusi obisnuite!?