| ღSupradozaDeViseღ a întrebat:

Buna tpu.Ma puteti ajuta si pe mine cu niste statusuri?(fara site-uri sau chestii de genu "cauta pe google",sau pagini de fb)Nu conteaza despre ce sunt, sa fie bune si frumoase. Cele mai multe si bune primesc fundita. big grin Multumesc.

4 răspunsuri:
| SisMusic a răspuns:

Sfaturi despre ce?

| ღSupradozaDeViseღ explică (pentru SisMusic):

Despre orice big grin

| SisMusic a răspuns (pentru ღSupradozaDeViseღ):

Draguto fara suparare apucate si mai asculta muzica mai de calitate!hee hee Cu manele si dance nu o sa ajungi departe, nu uita "Mintea conduce pumnul nu invers!" (Parazitii-Instigare la cultura)... Mai bine apucate si invata eu mi-am frecat 15 ani din viata dar macar am invatat sa disting raul de bine!
Prin sfaturi iti zic incontinuare asculta melodii cu mesaj lasa muzica de la radio!straight face
Bafta in continuare!winking

| Vreausăajut1720 a răspuns:

Unii oameni imi sunt precum gandacii, nu mi-e frica de ei... dar mi-e SCARBA!
Vreau sa iti spun ca NU tin la tine si VREAU sa ma lasi in pace, SA nu ma mai cauti si nu NE potrivim, ne DESPARTIM chiar acum. NICIODATA nu am tinut la tine nu TE IUBESC FOARTE MULT... acum citeste doar cuvintele cu litere mari; Au trecut problemele au trecut anii grei, acum am prieteni si fericirea mea vine cu ei sau Gurita mea e prfumata dulce ca o ciocolata, ciocolata africana te iubesc da nu iti dai seama