| Kosminutza12 a întrebat:

TPU! Ma scuzati, daca categoria este gresita.
Am o intrebare despre Wireless : ma costa ceva in plus daca il activez fara sa fie conectat internetul de la RDS?
Nu prea ma pricep la asa ceva si nu stiu cum sa ma exprim. Daca ati inteles ce vreau sa zic si stiti raspunsul, va rog sa ma lamuriti! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| ionutZzG30 a răspuns:

Hey,nu te costa nimic poti sa conectezi la wireless cate telefoane laptopuri, pc vrei tot atata platesti si wireless inseamna sa te conectezi la netul de la pc adic de la rds daca aia e firma de la care ai net tongue

| Kosminutza12 explică (pentru ionutZzG30):

Merci mult de tot! love struck

| ionutZzG30 a răspuns (pentru Kosminutza12):

Npk :*