| OtakuShoujo a întrebat:

Maine merg la aniversarea unui coleg(baiat),iar parintii imi spun ca pe langa cadou sa-i dau un trandafir. Mi se pare cam ciudat. Bine,i-am mai dus si alta data cu aceeasi ocazie. Credeti ca va rade sau ca va crede ca-mi place de el? Ce-i drept, imi cam place de el.

Răspuns Câştigător
| express11 a răspuns:

Daca vrei, da-i mamei lui.ar fi ok!

8 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Fetele nu dau flori la baieti.precis.

| OtakuShoujo explică (pentru express11):

Siu ca nu dau. Nu stiu la ce s-au gandit parintii mei, probabil ca mama lui e o profa de chimie?

| OtakuShoujo explică (pentru express11):

Ok. Multumesc foarte mult!

| express11 a răspuns (pentru OtakuShoujo):

Daca vrei, da-i mamei lui.ar fi ok!

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce ai duce flori unui baiat?

| Diabolik94 a răspuns:

Pai ce a zis prima oara cand i-ai dus trandafirul? Daca i-a placut gestul, sigur ii va place si acum.

| OtakuShoujo explică (pentru Diabolik94):

Asta e ideea. Prima data a zis "multumesc". Cine stie la ce s-o fi gandit? Dar, in fine. M-am gandit sa ii zic sa nu rada de mine, dar poate iese mai rau.

| giurgiualexasndreea a răspuns:

Dar le spui parintilor tai ca i-ai dat trandafirul iar tu te duci si ii iei ce iti doresti dar mintei okwinking

| Biianca19 a răspuns:

Eu nu am mai auzit ca o fata sa duca flori unui baiat, parintii tai au minte?