| KiLl3Rady a întrebat:

Nu stiam ce categorie sa pun pentru intrebarea mea, deci am pus conversatii. Probabil ca e o intrebare ciudata, dar trebuie sa incerc, nu? Aproape in fiecare seara eu si cu un vecin stam la mine in casa si ne plictisim (am facut o rima) si as vrea sa va cer voua un sfat. Cam ce sa facem sa nu ne mai plictisim? Daca stiti niste jocuri co-op pe calculator pe care sa ne distram, v-as multumi din suflet! happy Lasati orice idei care credeti ca ne pot face sa nu mai fim plictisiti o noapte intreaga. Multumesc anticipat! happy

2 răspunsuri:
| SpeedGonzales a răspuns:

Uite un joc co-op :
Brothers - a tale of two sons
Eu zic ca-i cel mai bun joc co-op. Apropo, daca va apucati de el sa va tineti bine ca e foarte emotionant.

| KiLl3Rady explică (pentru SpeedGonzales):

Din pacate, l-am gatat de doua ori amandoi. Am plans ca doua fetite... Oricum o fost fain si daca mai stii jocuri de genul de rog sa mi le zici. Mersi fain! happy