| Anonimul23 a întrebat:

BUNA TPU! O vecina si-a cumparat recent un laptop din Germania, totul a fost ok, l-a adus acasa, si cand sa il conecteze la wireless nu merge, adic ii cere parola de la wireless o baga si arata ca se conecteaza dar nu merge, nu arata deloc semnalul si scrie ca nu il identifica, ce sa faca ca sa mearga? Funda!
P.S : scuzati-mi exprimarea!

1 răspuns:
| beatrice12345 a răspuns:

Vederi daca are card de wireless daca are si nu merge duceti-l la un service sau daca nu are, unul costa aproximativ 20€. Funda?