| TheHobbitHere a întrebat:

De ce nu imi merge wireless-ul? Este TrendNet si nu merge nici pe telefon nici pe laptop, imi arata ca se conecteaza si dupa imi scrie ca nu se poate conecta.
De ce nu merge si cum sa fac ca sa mearga?
Funda.

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Da pe cablu iti merge?

| RaduTN a răspuns:

Trebuie să verifici setările routerului.
Cum a zis și K0sti, pe cablu îți merge?

| BobiTheBoi a răspuns:

A pai e pornit dar nu are conexiune la internet, trebuie sa suni la aia de la net si sa le spui ca vrei sa-ti configureze un router wi-fi si o sa te intrebe cateva chestii de pe spate ce sa-i fac cat vorbesti cu ei la telefon, cred ca sa dai un restart sau ceva, nu mai stiu exact, dar dupa ce termina inseamna ca-i configurat si prinzi net prin el si o sa-ti mearga, alta metoda nu este.

| TheHobbitHere explică:

Da, pe cablu merge.