| denny_7968 a întrebat:

Buna TPU pe 2 mai e ziua mea si nu stiu unde sa mi-a fac la restaorant sau la padure. Am mai cerut si parerea colegelor mele de clasa si toate au spus ca ar fi mai super la padure ai apropo vreau sa invit toata clasa big grin suntem 23 de elevibig grin sfaturi? idei cum sa mi-a fac mai placuta?

12 răspunsuri:
| Someonelikeyou a răspuns:

Pai, cel mai frumos ar fi la un restaurant, sau intr-un club.sa-l inchierizi pe tot, si acolo iti spun sigur ca iti intra 23 de persoane.

| Smiley a răspuns:

Hey! Cred ca ar fi mai frumos sa iti faci ziua la padure, la aer curat! Acolo e mai mult spatiu si poti sa faci mai multe lucruri...app puteti juca niste jocuri pentru a va distra...

| MarianFCD a răspuns:

Daca ai cu ce sa te deplasezi pana la padure, acolo e cel mai frumos, dar informeaza-te inca dinainte de vreme. La padure e frumos, gandeste-te ca nu se compara statul pe scaun de la restaurant cu statul pe patura, la iarba verde, unde poti sa iti faci si un gratar. Pana la urma e vorba de distractie. In plus, costurile ar fi clar mai ridicate la restaurant. Iti recomand cu caldura o aventura la padure, sper sa te distrezi si iti urez inca de pe acum LA MULTI ANI.

| Girlll a răspuns:

La padure ar fi mai placut, mai liber, aer curat.v-ati mai distra si voi.niste muzicaa.si distratie placuta big grin, funda?

| PandaisHere a răspuns:

La padure puteti juca mai multe jocuri si e primavara-vara e vremea frumoasa si ar fi mai frumos la padurewinking

| AstaMicaTeIubesteMoolt a răspuns:

Puteti sa va distrati si la restaurant si la padure,,parerea mea este sa ti'o faci la padure pentru ca e ceva mai rar intalnit si puteti sa va jucati volley,fotbal,fate-ascunsea,adevar sau provocare caz sau procent etc.,,, intr'un restaurant nu puteti face prea multe... Sper ca te'am ajutat,,, La multi ani :*:*:*! Sa va distrati!

| AstaMicaTeIubesteMoolt a răspuns:

La multi ani pentru maine! :*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai la padure mai sunt insecte dar este aer curat big grin...la restaurant nu prea aveti activitati asa ca e mai bine la padure

| Tamy3 a răspuns:

La padure e ceva mai interesant la restaurant si-o fac multi deci... daca vrei ceva special.parerea mea : mai bine e la padure.

| Tamy3 a răspuns:

Unde ti-ai facut-o pana la urma?big grin.Chiar sunt curioasa.big grin.Si cum a fost?big grinbig grin

| ida_3729 a răspuns:

Bunabig grin La multi ani pentru 2 mai!
Daca vrei sa inviti toata clasa cred ca padurea e cea mai buna varianta, poti juca multe jocuri si e mai amuzant
Funda:d

| denisauchiha a răspuns:

Pai daca in ziua aceea e soare si frumos fa.o la padure!
Poti sa faci un picnic,sa iei o minge de fotbal pentru baieti,crema de plaja pentru fete(puteti sa iesiti din padure pentru plaja), ceva muzica, sucuri, mancare(ca la orice petrecere) si nu stiu cam atat...a si niste palete de badminton daca ai cu fluturas.cam atat

Daca afara ploua(sper ca nu)
Fa.o la restaurant

Parerea mea, sper sa.ti fie de folos! Distractie placuta si La Multi Ani!