| Mihaela_Daiana_2000 a întrebat:

Buna,sunt clasa a 8a si vreau sa fac impreuna cu clasa mea o surpriza placuta dirigintei mele la sfarsit de an, si inca nu stim ce ii vom face. Ce idei aveti?

4 răspunsuri:
| Victoria18 a răspuns:

Daca vreti sa fiti orginali. Un trofeu pe care sa scrie asa : Pentru cea mai buna dirigina din toate timpurile, cu drag clasa a 8-a.
Daca vreti ceva mai clasic un inel, un lantisor, o bratara sau o pereche de cercei.
Bineinteles sa fie ceva pretios, din aur sau argint.

| Mariaaaa2018 a răspuns:

Buna! Eu sunt clasa a 9-a,iar noi I-am dat dirigintei ca si cadou,o poza cu noi,clasa noastra pusa in rama. Depinde daca aveti poza facuta in care apare si diriga voastra, e ceva dragut. Sau puteti face unn CD cu pozele, filmuletele(daca aveti si sunteti o clasa d-aia care va faceti poze, filmati momente etc). Ii puteti scrie si o poezie, dava va pricepeti!

| Anonim123g16a a răspuns:

Depinde si ce materie preda. Ai putea sa te iei dupa chestia asta

| Mihaela_Daiana_2000 explică (pentru Anonim123g16a):

Predă muzica dar nu vreau sa îi luăm ceva materialistic ci mai mult simbolic.