| Dyingfetus a întrebat:

Deci totul a inceput cand i-am cerut pentru un concurs la romana unei prietene din clasa a 7-a cateva expresii frumoase pentru compuneri si m-a ajutat si mi le-a dat ca toata clasa ei a primit de la profa ei. Dar azi m-a vazut o colega de-a mea si vrea sa ii trag la xerox si sa i le dau si ei, dar eu nu vreau. Vreau sa stiu sa iau o nota mare la consurs ca nu sunt buna la nicio materie si vreau sa demonstrez ca stiu mai multe, dar daca i-asi da secretele mele colegelor mele nu ar mai fi la fel. CUm pot sa ii zic ca nu vreau sa i le dau? Daca ii zic in fata ii zice profei si trebuie sa fac la toata clasa la xerox. Vaa roooog, o scuza buna sa nu i le dau. Mai e 1 luna pana la concurs si vreau sa stiu niste lucruri doar eu ca sa ies in evidenta. help!

6 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Pai,gasesti niste expresii de pe net, si le tragi la imprimanta pentru toti si`i spui ca astea sunt...Sa ai grija sa nu fie la felkiss. Pupici si succes la concurslove struck

| Miina a răspuns:

Ea ti-a dat cand i-ai cerut ceva?
Un raspuns la un test.nu stiu.
Spune-i ca acum nici tu nu-i dai.
Bafta.

| iHeartKpop a răspuns:

Zii ca nu ai xerox, ca ti s-a terminat cartusul. daca vrea sa i le trimiti pe calculator zii ca nu iti mai merge netul. daca vrea sa i le scrii zii sa gaseasca pe altcineva ca nu esti tu sluga ei.
simplu, inventeaza cateva minciuni

| trashcan a răspuns:

Ai pierdut foaia?big grin,S-a udat, Ti-a mancat-o catelullaughing.NBu stiubig grin
Oricum, succes!

| Dyingfetus explică:

@IHeartKpop avem xerox langa scoala.
@vacantzza nu de copiat, de invatat.
@Tweety e buna ideea, dar nu o sa isi dea seama
@trashcan hmmm mi-am pierdut foaia? nu stiu suna naspa

| vacantzza a răspuns:

Pai poate i-ai putea spune ca le-ai pierdut, sau ca le-a vazut mama/tatal ta/tau si au zis ca nu vrea sa copiezi sau chestii din astea si ca ti le-au confiscat si nu ai cum sa i le dai si ei. Sper ca te-am ajutat:*
pwpikiwinking
funda?:d