| blablac a întrebat:

Ce carti imi puteti recomanda in legatura cu crime, politie, indicii( in prinderea criminalului)? multumesc anticipat! :*

Răspuns Câştigător
| Asdfghjklm a răspuns:

Pai Cursa de soareci de agatha cristie, Misterul narcisei galbene de Edgar Wallace
nu te lua dupa titluri sunt cu crime si politisti le-am citt vara trecuta

1 răspuns:
| CartideCitit a răspuns:

O colectie de carti bune politiste gasesti aici: http://www.cartidecitit.ro/Carti-Politiste. Citeste recenziile si alege-ti cartile preferate. Lectura placuta!