| pufiandra2000 a întrebat:

stau in chirie la bloc si noaptea cand sunt singura aud niste sunete urate (tipete,urlete, umbre) cum pot sa nu le mai bag in seama?

Răspuns Câştigător
| bluepriest a răspuns:

Cand auzi sunetele pune muzica sau uita-te la o comedie si dai televizorul putin mai tare.Totusi cel mai bine ar fi sa iti invingi frica, gandeste-te ca totul este in mintea ta si nu vei pati nimic.

2 răspunsuri:
| Guti14Haz a răspuns:

Asculta muzica in timp ce dormi.

| Alex1510 a răspuns:

Poti sa iti intrebi vesini sau poti sa iti cumperi o casca antifonica.