| RuxyRuxandra a întrebat:

Buna TPU.
Stiti cumva daca pot afla adresa de mail a unui prieten de pe facebook? Daca da, cum?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| MaTrIx8378 a răspuns:

Eu am citit tocmai inversul intrebarii tale, pai dai click pe profilul respectivului si dai la " Despre " la " detalii ' despre el si vezi daca si-a pus acolo e-mailul lui, fiind id-ul lui gen ' tpu_2013@yahoo.com /tpu_2013@fabecook.com ' inseamna ca tpu_2013 e id-ul lui.

8 răspunsuri:
| MaTrIx8378 a răspuns:

Intra pe site-ul asta http://www.imvisible.ro/, baga-i id-ul lui de messenger dai la search ( la lupa aia ) iti apare daca este online/offline si dupa dai pe iconita aceea la facebook

| RuxyRuxandra explică (pentru MaTrIx8378):

Pai eu vreau sa aflu id-ul

| MaTrIx8378 a răspuns (pentru RuxyRuxandra):

Eu am citit tocmai inversul intrebarii tale, pai dai click pe profilul respectivului si dai la " Despre " la " detalii ' despre el si vezi daca si-a pus acolo e-mailul lui, fiind id-ul lui gen ' tpu_2013@yahoo.com /tpu_2013@fabecook.com ' inseamna ca tpu_2013 e id-ul lui.

| RobGronkowski a răspuns:

Cand ii vizitezi profilul, la bara de internet apare si o adresa de mail:de yahoo sau altele.Acolo va aparea e-mailul cu care s-a inregistrat pe facebook. Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?

| ioana23feb a răspuns:

Poti afla uitandi-te la pagina lui de profil de pe facebook la detaliile despre el/ea.

| Nelu_Sabou_1957 a răspuns:

Astept

| Mariana_Dan_1971 a răspuns:

Adresa email Smith Gregory

| giginae a răspuns:

Vreau să găsesc adresa de e-mail a unei prietene

| Banu_Carmen_1943 a răspuns (pentru giginae):

Și eu la fel, dar cum mă descurc pentru că nu o are afișată la profil, la capitolul "detalii despre..."?