| veveritzamia95 a întrebat:

Cum pot afla adresa de e-mail cu care este facut un facebook?

4 răspunsuri:
| LarissaMouse a răspuns:

Buna!
Pai este simplu. Daca vrei sa aflii adresa de email a altei persoane mergi la el pe perete iar jos imediat sub poza de coperta ai mai mjulte titluri:
Cronologie, Despre, Fotografii, etc si apesi pe despre iar adresa de email va fi la date de contact. O gasesti repede.
Succes!

| Ene_Adriana_Georgy_1990 a răspuns (pentru LarissaMouse):

Nu merge sa vezi adresa de gmail la toate profilele de fcb

| Hanganu_Alexandra_1999 a răspuns:

Dai acolo unde te deconectezi la facebook si ai setarile contului...si scie pe urma email, iar apoi il vezi

| IoanFlorinOstricean a răspuns:

Cum pot să aflu adresa de email cu care este făcut Facebook