| ilincahardandheavy a întrebat:

stiti mie imi place foarte mult sa pictez doar ca toata vacanta mama nu mi-a luat culori pentru pur si simplu gasea alt motiv.si fara sa pictez nu mai pot sa stau asa ca ma plictisesc si timpul e un calvar pentru mine. ajutati-ma va rog frumos! ce sa fac sa imi treaca plictiseala?

Răspuns Câştigător
| xenawarrior a răspuns:

Cumpara-ti tu culori
Du-te si implora-ti mama sa iti ia culori
Deseneaza online sau uitate pe operele de arta ale celorlalti, pe site-ul Desenatori.ro poti face asta
Fa desene in creion
Cauta filme cu pictori(eu cant si imi place sa ma uit la filme cu artisti, poate iti place si tie)