| Emokid9 a întrebat:

Buna TPU suna ciudat un dar am făcut curat și am găsit un jurnal gol nescris foarte frumos și vreau să știu ce as putea scrie in el pentru că îmi place sa scriu(nu opere). Idei? Dacă aveți unul ce scrieți in el? Dau funda:-)

Răspuns Câştigător
| PavelLarisaIonela a răspuns:

Poti sa scrii amintirile frumoase (pe care vrei sa le ții minte), poti sa compui melodii sau chiar sa scrii melodiile pe care le-ai auzit si ți le plac. Poti sa-ți notezi succese sau sa scrii visurile tale ( cariera. etc) sau sa scrii lucruri care ți se întâmpla in fiecare zi. Mai poti scrie lucruri intime pe care vrei sa le ții „ascunse" de ceilalți.
Sper ca te-am ajutat!

| Emokid9 explică (pentru PavelLarisaIonela):

Erau multe răspunsuri primite pe care le apreciez nu am știut ce să aleg pentru funda dar parca al tău m-a inspirat mai mult.

| PavelLarisaIonela a răspuns (pentru Emokid9):

M-a bucur ca te-am putut ajuta.

6 răspunsuri:
| Jimtheghost a răspuns:

Eu de obicei desenez in jurnale si fac liste cu ce as vrea sa fac in viitor, planuri, ganduri, idei, vise uneori, lipesc poze, lucruri scrise de alte persoane, amintiri. Poti face orice vrei cu jurnalul.

| Fluturaș34 a răspuns:

Hei buna... Sa ai un jurnal e ceva frumos si sunt destule persoane care tin un jurnal. Poti scrie in el ce doresti. Ce te face fericita, de exemplu. Poti surprinde momente frumoase. Poti nota lucruri pe care le-ai citit undeva si nu ai vrea sa le uiti. Jurnalul e ceva intim si intr-un fel sau altul face parte din viata ta happy

| Iulian231 a răspuns:

Pai de exemplu.mie unul imi place sa fac "piese" rap, ma inspir din experiențe proprii sau de la prieteni(asta doar daca te pasioneaza rima). Poti sa scrii in el experiențele tale frumoase din viata sau chiar sa il faci propriul jurnal. Sper ca te-am ajutat.Succes happy

| Andreealavinia6536 a răspuns:

Poti scrie amintiri, anumite lucruri care ti se intampla tie