| Kleoo a întrebat:

Vreu sa stiu cum pot sa ma invat ta scriu frumos. Sint in clasa 8 dar scriu foarte dezordonant, cel putin mie nu imi place. Cum sa invat sa scriu frumos. Am incercat sa scriu ca o colega de clasa fiindca scrie ft. frumos dar nu am reusit. Daca aveti voi idei si modalitati scrieti-mi, puteti sa imi trimite-ţi o poza cu scrisul vostru!
Ms anticipat...

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin munca ai sa reusesti, fa multe exercitii de caligrafie, complecteaza rebusuri cu litere de mana frumos scrise caligrafic

| ingerinaripat a răspuns:

Exercitii de caligrafie!

| gogu2570 a răspuns:

Incearca pe un caiet de clasa 1

| 1113Mirela a răspuns:

Singura solutie e sa cauti litere pe internet si sa inveti sa le faci cum iti plac tie la fel si eu. nu imi placea cum fac T R M si am cautat si acum scriu cum imi place. happy