| lovebitesforever a întrebat:

Voi aveti un jurnal? Daca da, ce scrieti in el? Adica, ce faceti zi de zi, desenati, poezii care v-au placut, etcc? Nu de alta da' vreau si eu sa-mi fac un 'caiet' al meu si nu stiu ce sa scriu.

Răspuns Câştigător
| StarkWolf a răspuns:

Eu scriu in el tot ce am facut in ziua respectiva,iar cand suparata si nu am cui sa ii spun,ma descarc scriind in el. Decat sa tin in mine bai bine asa. Poti sa desenezi,sa pui poze,sa colorezi, sa faci ce vrei. Este foarte frumos sa ai un jurnal, o sa ai amintiri cand te faci mai mare si inveti din greseli! Eu sunt la al 2lea si crede-ma e util. In el poti sa scrii ce vrei pentru ca poti sa fi sigura ca nu o zica la nimenilaughing Dar sa ai grija sa nu-l citeasca nimeni si sa nu il pierzi!

1 răspuns:
| odorash a răspuns:

Pai eu imi scriu gindurile proaste, dar si fericirile : )
Poezii care mi-au placut citindu-le din net 'ba chiar compuse si de copii... Pupiici ))