| Simmsii a întrebat:

Buna TPU happy. sunt putin cam confuza happy. am vorbit cu ghita o ruda de a lui sorin ( baiatului de care imi place ) si ma tot intreba daca il plac si imi dadea sfaturi cum sa ajung sa stau cu el happy si amandoi stim ca el e mai timid de fel happy. si ne-am inteles sa facem intr-un fel ca sa pot vorbi cu el ca sa vad daca vrea sa stam impreuna( el nu stie de intelegerea mea cu ghita ). si o prietena de-a mea dani s-a bagat stiind ca am rugat`o sa nu se bage pentru ca stiu cum sa rezolv ce e intre mine si el. a inceput sa ii spuna sa stea cu mine ca il plac mult etcsad. si acum presupun ca me crede o disperata si sigur crede ca eu am pus`o p deni sa ii spuna chestia asta sad. si cand am auzit ce i-a zis nu mai puteam de nervi si el vorbea din nou mai putin si era mai distant sad. ce sa fac? oare chiar crede ca eu am pus`o p deni sa ii spuna lucrurile acelea?sad oare incepe sa ma urasca sau sa nu mai tina la mine sad? ce sa fac crying? desi ceea ce am vorbit cu ghita e inca in practica si cu ocazia asta reusesc sa vb cu el despre sentimentele mele si ale lui sad. ei bine voi ce credeti?sad

Răspuns Câştigător
| flavia005 a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa il intrebi daca simte ceva pentru tine daca te place no sa tina cont de ce a spus deni mult noroc

1 răspuns:
| Simmsii explică:

Ps : deni a inrautatit nu a facut mai bine.