| Sănduțța a întrebat:

URGENT!
Am nevoie de cateva poze asortate pe facebook pentru profil\coperta happy
Cien are pagina intelege!
Ajutati-ma!
Dau funda si vot(3)

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Pufffx a răspuns:

Te ajut eu. Trimitemi cerere.Sau zi-mi aici numele tau pe facebook.

| Sănduțța explică (pentru Pufffx):

Nu e mai usor sa-mi scrii pe TPU? straight face

| Livy123 a răspuns:

Heii!
https://www.facebook.com/pages/Sfaturi-pentru-admine/531548466907597
App:cum se numeste pagina ta?:)Da-mi linkul'...
Sper ca te-am ajutat :*
Funda?

| Ely_Eliza_1991 a răspuns:

Http://www.deviantart.com/? qh=§ion=&global=1&q=miobi sunt o mutime de poze asortate de profil si de coperta doar ca trebuie sa le cauti
Funda?

| Ely_Eliza_1991 a răspuns:

Http://www.deviantart.com/? qh=§ion=&global=1&q=miobi sunt asortate doar trebuie sa le cauti
Funda?