| lovelove24 a întrebat:

Buna TPU.Va rog cine imi poate spune si mie cum scot petele de ceara de pe papuci de piele intoarsa.Va rog am nevoie urgent.Rasplata=fundita + vot :X

2 răspunsuri:
| tycy a răspuns:

Iei un servetel sau o bucatica de hartie igienica o pui peste pata de ceara apoi iei fierul de calcat incalzit il pui peste astepti putin si gatahappy cred ca merge si pe piele intoarsa metoda asta

| bogdan_7232 a răspuns:

Nu cu hartie igenica iei o coala alba sau un ziar daca sunt albi si pui fieru putin incins dac tii prea mult "te-ai ars"winking