| justme97 a întrebat:

va rog sa imi spuneti daca aveti idee cam cat m-ar costa sa imi fac majoratul la un local cu 20 de invitati si bufet suedez?

2 răspunsuri:
| Λησηумσцѕ a răspuns:

Sfatul meu, ia-ti prietenii apropiati si fa un chef acasa, nu se merita sa dai in jur 500 Euro pentru o noapte in care mai mult vei alerga de colo colo sa fie totu-n regula, vezi care se cearta cu care, cui ce nu-i convine... etc. Prieteni apropiati, chef acasa, cheltuiala moderata, good times
Nu se distreaza asa... ei or sa vrea sa bea, sa danseze, sa se destrabaleze pana la urma ) ai uitat cum e sa faci 18 ani? Eu chiar m-am distrat la majoratul meu, insa l-am facut acasa.
Sper ca te-am ajutat.
Ceau!

| 愛日本 a răspuns (pentru Λησηумσцѕ):

Nu toti au posibilitatea de a face acasa un majorat.Adica pot fii multe probleme gen -frati./surori mici - spatiu insuficient - ai ce curata dupa
Depinde si de local, dar undeva intre 10-15 mil