| superpissy40 a întrebat:

Voi ce faceti, de obicei, in vacanta de vara? Mi-am cam epuizat "bucket list-ul" laughing am fost plecata la țară, voi fi la munte, la mare, am citit 3 carti, am vazut 2 filme, ma uit la seriale turcesti laughing am facut treaba prin casa, am avut intalnire cu niste prietene, m-am uitat la documentare psihologice, am facut sportlaughing Ce idei interesante pentru o vara de neuitat as putea sa mai fac? Fundita happy

Răspuns Câştigător
| Adrian7art a răspuns:

Cauta-ti "un iubi" care să iți strice ce ți-a mai rămas din vacanță.
Plimbă cățelul.mâța..si dacă nu ai.ia-l pe "iubi"
Plantează flori..culege-le..pune-le intr-o vază. pictează-le."iubi"mereu te va sprijinii
Plantează copaci( de preferat cei din specii cu crengi groase)..nu se știe niciodată ce cedează primul..creanga sau lațul
Prezintă-l părinților.dar sună-i de pe watsapp chiar dacă sunte-ți in fața blocului.
Caută cea mai apropiată locație muntoasă cu altitudine considerabilă și setează-ți țelul de urca până pe vârf.ia-l și "pe iubi"..acolo poți scăpa de el!
Adio "vacanță"!

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Gata! Ai facut detoate, relaxeaza te, ce varsta ai pissy?

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Acum e aproape gata vacanța! Scrie o carte pe care s-o publici pe viitor, fă-ți un blog și scrie, fă-ți un cont pe o rețea socială și fă poze și postează-le...

| Yuoia a răspuns:

Dar cartile ce le ai de citit pentru anul viitor, cele obligatorii, le-ai citit? Te va ajuta foarte mult in timpul scolii. Castigi si timp, stii si materia la timp.

| noname2021 a răspuns:

Creeaza-ti un nou hobby, dansul, pictatul etc happy

| superpissy40 explică (pentru Yuoia):

Sunt la facultate si nu am carti obligatorii, insa cele pe care le-am citit sunt despre psihologie deci ma ajuta intr-un fel happy