| andreeaRaluuka a întrebat:

Voi ce mai faceti in timpul liber? Inafara de PC!
Fundawinking

Răspuns Câştigător
| Andeuta a răspuns:

Joc sah online sau cu tati, citesc, ies in parc, raspund la intrebari pe TPUbig grin, urmaresc seriale, filme horror cu prietenii, scriu poezii, ma duc la cumparaturi...si cam atatbig grin

9 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

De obicei, desenez sau citesc.
Însă câteodată, mă uit la diverse filme care mi se par mie mai interesante. Şi cam atât.

| DNSK a răspuns:

Daca nu-s in birt la bere cu cativa handralai la masa, atunci sunt la plimbare cu bicicleta

| InoTkd95 a răspuns:

Ies cu prietenul meu, cu fetele la cumparaturi, antrenamente zilnic, meditatii germana, plimbari prin parc, ascult muzica in timp ce ma plimb prin padure, singura pentru a ma reculege. ma uit la filme etc etc etc. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ascult muzica, citesc, ies cu prietenii afara, ma uit la tv

| MrAlex a răspuns:

Afara cu prietenii la o bere big grin
Cu prietena prin parc.

| BountyWG a răspuns:

Fac aproape orice.

| REDNEK a răspuns:

Fotball

| irina_8165 a răspuns:

Gatesc curatenie prin casa asc muzica citesc vizionez o emisiune preferata merg cu rolele daca afara e cald.

| FaniiMei a răspuns:

Ies in parc,ascult muzica, joc tenis,fotbal, la un gratar, desenez, ma uit la un film, citesc carti! sper ca ti-am dat idei. funda?