| PepsiGirl a întrebat:

Vreau niste povesti de groaza, pot fi adevarate sau nu. Cea mai creepy castiga

Răspuns Câştigător
| Surtulecs a răspuns:

Buna! Uite una:

Doragoste dupa moarte

,, Este o poveste auzita, nu stiu daca e adevarata. Un barbat ce locuia intr-o vila, intr-o seara, vede la poarta sa o femeie. Era draguta, imbracata intr-o rochie crem, frumoasa, iar lui i-a placut. A intrat in vorba cu ea, s-au inteles super bine, si au hotarat sa se mai intalneasca a doua zi, in acelasi loc, la aceeasi ora. S-au intalnit, au stat de vorba tot la poarta, pentru ca ea nu dorea sa fie vazuta in localuri publice, el a aflat totul despre ea, adresa, tot. La despartire, femeii ii da sangele pe nas, iar el scoate o batista si i-o da sa se sterga. Femeia pleaca cu batista, promitand ca va veni si in ziua urmatoare. Insa aceasta n-a mai aparut. El este foarte dezamagit, insa incerca sa uite... Dupa cateva luni, nemaiputand indura dorul, se hotaraste s-o caute. Ajunge la adresa data de ea si afla, uimit, ca frumoasa doamna cu care a conversat era maritata si MOARTA de opt ani. Nu-i vine a crede, si insista sa mearga la mormantul acestea, sa se convinga. Vaduvul este de acord, ba chiar sugereaza sa deshumeze corpul femeii, ca sa nu mai existe nici un dubiu..La cimitir ajung destul de tarziu si dezgroapa sicriul. Cand au deschis capacul au vazut ca femeia era intoarsa cu capul in jos, imbracata cu aceeasi rochie crem cu care a vazut-o barbatul dar si cel mai sinistru. tinea strans in mana batista plina de sange pe care acesta i-a dat-o.''

7 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Gasesti multe pe Youtube(in romana), chiar mai multe in engleza, daca stii.

| Cricy a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce tare a fost sfârșitul... happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cricy):

Frate m-am jucat si pe telefon si cand am citit s-a inchis telefonul brusc era sa-mi aduca moartea jocul ala annie...

| Cricy a răspuns (pentru anonim_4396):

E un joc sau ce? Nu am înțeles ce ai vrut să zici...

| 393Dan a răspuns:

Un student cu virusul HIV prindea masini in afara orasului, ca sa-l duca in oras. Si la sfarsit de calatorie ii impungea cu un ac care avea sangele lui infectat cu HIV. Poveste de groaza reala.

| Roxin a răspuns:

A fost o data, ca niciodata :
Azi m-am trezit la 6.

Sfarsit.