| VictorL a întrebat:

Buna TPU vreau să creez un site de pe care alți oameni să poatp descărca ce incarc eu adica sa fiu admin da nu în html sau php ci cu domeniu gratuit ca webs.com sau wix.com dar sa pot încarca muzica iar alții să poată am nevoie cat mai rapid de un raspuns corect. Primul răspuns corect primește fundă

6 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Incearca www.ucoz.ro

| SSWK a răspuns:

Daca muzica pe care doresti s-o urci pe site este originala si creata de tine, nu-i nici o problema.
Altfel, exista o problema si anume drepturile de autor.
Dar ceea ce vrei tu nu prea se poate: sa fie si gratis si sa faci ce vrei pe domeniu.
Care se doreste a fi finalitatea proiectului tau?

| VictorL explică (pentru SSWK):

Păi sunt Dj și am făcut sute de remixuri. Dar vreau să mi le promovez.

| SSWK a răspuns (pentru VictorL):

Cea mai buna, optima si cunoscuta metoda: Youtube. Iti faci un canal acolo. Eventual si o pagina de Facebook.
Macar pentru inceput. Dupa care, vezi cum evolueaza lucrurile.
Eu in locul tau, asa as face. Desigur, tu stii ce-i mai bine pentru tine.
Dar asa cum vrei tu, gratis, eu nu cunosc...

| VictorL explică (pentru SSWK):

Aaaa

| VictorL explică:

Oricum multumesc