| EmiliaSd88 a întrebat:

vreau sa imi cumpar o tableta wacom bamboo pen and touch, stiu ca, costa 450 lei si vreau sa stiu daca o comand de pe eMAG, imi cere bani de transport? Daca da cati? Tva-ul e inclus in pret?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da greu e sa cititesti pe site la ei. nu vezi ca primesti 1000 de raspunsuri diferite?

"Comenzile cu valoarea totala mai mare de 90 RON (tva inclus) beneficiaza de livrare gratuita.
Pentru comenzile cu valoarea totala mai mica de 90 RON (tva inclus) si care au mod de livrare curier se va aplica un cost de transport in valoare de 11.99 ron (tva inclus). "

http://info.emag.ro/index.php?action=article&cat_id=002&id=14&lang=

6 răspunsuri:
| мιcнєℓℓє a răspuns:

Pai daca ai cumparat un produs sub 100 lei platesti TVA. Avand in vedere ca tableta costa 450 lei nu platesti TVA.winking.Mi-am cumparat si eu de pe Emag si nu am platit nimic.

| OneGentleman a răspuns:

Livrarea este gratuita, pretul afisat este cu TVA happy

| frumusica26 a răspuns:

Transportul este de 5 lei. Am comandat eu un mini-ventilator de la ei.

| Lucianps a răspuns:

10 lei + 24% tva

| Lucianps a răspuns:

10 lei + 24%

| Lucianps a răspuns:

Nu ma pricep la asta da vreo 10 si tva
24%