| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste modele bune de telefoane Samsung[cu touch] mai noi care sa tina bateria mai mult si sa nu se strice repede[ecranul].
Funda+vot.

4 răspunsuri:
| AlleSss a răspuns:

Heii!
Acum se poarta Galaxy la Samsung. Sunt si bune happy.

| Neo12 a răspuns:

Am uitat sa specific, poate fi si la abonament dar sa fie pana in 50 de lei.Sau telefonul sa nu aiba pretul foarte mare.

| Alin4uuu a răspuns:

Galaxy 5500(asta are android)touchul merge impecabil bateria nu tine mult, Samsung 5230 are sistem propriu si este un telefon care te va tine incarcat touchul functioneaza decent, Samsung 3350 chat(asta are tastatura qwerty )si tine incarcat fff mult e un telefon bine pus la punct. astea sunt telefoanele care le-am avut si isi merita totii banutii

| Anananaaaa a răspuns:

Pai in general telefoanele Samsung merg foarte bine la capitolul asta. galaxy fit, galaxy young, etc