| Akarisu a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon Samsung Galaxy Note si as dori niste Feedback-uri de la cei care il au deja. Fundoi!

1 răspuns:
| BlingDeCiocolată3333 a răspuns:

Ecranul gigantic face foarte mult, in plus viteza la care ruleaza este exceptionala si este un fel de Mus Have... nici nu ai cuvinte.Dar totusi in vorbire, ecranul gigant... e cam ciudat, adica il poti asemana cu o tableta si nu e prea placut sentimentul sa ai ceva asa de mare la ureche ca nu pare deloc a telefon :s