| Marion3tte a întrebat:

happy As dori sa imi cumpar in telefon Samsung Galaxy Note II si as dori inainte de toate niste pareri. Exista membrii care il au si imi pot da niste sfaturi cu avantaje si dezavanteze?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Fata asta are mai multe video-uri cu el
http://www.youtube.com/user/VictoriaGiorgiana/videos?view=0

7 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Singurul dezavantaj e ca nu iti va incapea in buzunarul de la pantaloni...

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Buna! Note 2, dupa cum probabil stii este cel mai bun telefon de pe piata. nu prea exista dezavantaje. avantaje/dezavantaje :

Avantaje
+Marime Ecran -5.5"
+Tip Ecran - Super AMOLED
+Rezolutie Ecran - 720x1280 - 267PPI
+Gorilla Glass 2
+2GB RAM
+WiFi a/b/g/n
+Camera 8MP
+Blitz
+Camera Frontala 2MP
+CPU Quad-Core 1. 6GHZ
+GPU Mali-400MP
+Android 4.1JellyBean
+Baterie 3100mAh

Dezavantaje:
-Marime (Pentru Unii)
-Greutate (Pentru Unii)
-

Dupa cum vezi, dezavantajele..nu prea exista! Cand am zis pentru unii, ma refeream la cei ca tine(care cred ca esti fata), pe care le deranjeaza sa bage televizorul in buzunar. Dar sincer, la 1.90m, iti mai incape inca 1 note fara probleme.
Si, vreau sa va subliniez un lucru. aproape fiecare super-smartphone are o problema(trebuie sa aiba)...
Asta...asta este cam singurul care nu are absolut nici o problema.
De obicei, la smartphone-urile-Televizor, bateria prea mica este problema. dar la acest gigant, este exact invers : are o baterie gigant de 3100mAh. are o baterie mai mare decat majoritatea tabletelor de 10". Sunt destul de sigur ca are cea mai mare baterie a unui telefon. TINE MAI MULT DECAT NOKIA-URILE DIN 2000! funda, plz!

| Razvanp69 a răspuns:

Samsung Galaxy Note 2 e un super telefon adica nu are nici un dezavantaj. Mai ales ca are ecranu ala mare...e tot ce iti trebuie telefonul ala eu unu iti zic sa ti-l iei.

| iubescbulldogii a răspuns:

Salut. Avantaje: procesor puternic, ecran foarte bun.
Dejavantaje: este ca o tableta si nu incape in buzunar

| Marion3tte explică:

Multumesc pentru videoclipuri si pareri si imi pare rau ca nu pot da decat o funda.
Da sunt fata (spunea cineva intr-un comentariu) insa ador marimea lui uriasa :X si chiar daca nu are loc in buzunar, iarna are loc in ghete laughing deci nu e problema.

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru Marion3tte):

Lol laughing ma fortezi sa raspund..si vara? laughingvei avea de suferit pentru ca nu mi-ai dat mie funda...tu stii cat am stat sa scriu eseul ala? laughing