| ZambetulNebuniei a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un Samsung galaxy note 3 si as dori pareri in caz ca ati achizitionat unul!

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Am umblat recent pe unu şi sincer mi.a plăcut! recomand.

| Ezeru a răspuns:

Recomand Samsung galaxy note 3. Nu am avut personal, dar am vazut cum lucreaza si mi se pare inregula happy

Răspuns utilizator avertizat
| OMGisBrainiac a răspuns:

Telefonul este foarte bun.
Il recomand si eu am avut unul dar sa ai grija cu bateria... La mine bateria s-a dus intr-un an. Stateam cateodata non stop si maa uitam la cate un serial sau ceva.
Recomand dar sa ai grija la baterie.

| Tudorvladimirescu a răspuns:

Este un telefon bomba?:)) asta e cea mai buna parere. http://bit.ly/1npRqHk

| ricoset a răspuns:

Eu am un NOTE 3 si e ca ceapa..bateria se duce repede si se incinge in 10 minute ajunge la 40 de grade, in rest e ok. nu recomand din punctul meu de vedere.e plin de buguri..treaba ta

| DrAl125 a răspuns:

E ok dar e un telefon mare. Daca iti e ok sa tii o mini-tableta in buzunar, ia-l. Daca ai posibilitatea, du-te la un magazin unde il au si tine-l putin in mana, gandeste-te cum o sa il cari dupa tine, prin ce buzunare il pui, si vezi apoi. Telefonul este foarte bun, dar mi se pare prea mare... daca il vrei pentru media mai bine iti iei direct o tableta.