| copiludepresiv97 a întrebat:

vreau si eu sa imi spune-ti ce hobby as putea practica in timpul liber? Cel mai buna raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| ριтιкαα a răspuns:

Sa patinezibatting eyelashes
Sa mergi cu rolelewinking

Sa cantibatting eyelashes

Sa dansezibatting eyelashes

Sa citesti laughing

Sa scrii poezi tongue

Sa pictezibatting eyelashes

Depinde ce te atrage gandeste-te la lucruri care nu ai incercat nicioadata sa le faci si esti curiostonguebatting eyelashes

Funda?batting eyelashes

4 răspunsuri:
| KatnissEverdeen a răspuns:

Artistice... sa scrii romane poezii ( tentative), sa canti, sa pictezi
Sportive ...toate sporturile. eu de exemplu joc sah
Relaxare.sa citesti, sa fi pasionat de filme ( ca si mine), sa aculti muzica

| Biutsssaa a răspuns:

Pai, nu la toti ne plac aceleasi lucruri. Uite cateva exemple:
Sa canti la chitara
Sa canti la pian
Sa patinezi
Sa canti
Sa pictezi/desenezi
Sa practici un sport
Sa mergi cu rolele
Sa mergi afara cu prietenii tai
Sa confectionezi lucruri(poti face bratari, este distractiv)
Sa scrii compuneri sau poezii
Sa iti inviti prietenii la tine si sa va jucati impreuna
Sa citesti
Sa te joci pe calculator
Sa faci o macheta(poate fi despre un vulcan, despre o anumita tara, despre un razboi)
Sa vizionezi un film(comedie, romantic, actiune...depinde care filme iti plac)
Acestea sunt doar cateva idei. Paaahappy

| cosminache a răspuns:

Pai poate pentru mine e un hobby dar pentru tine nu. Hobby-urile sunt lucrurile pe care iti place sa le faci. Poate mie imi place sa cant la chitara dar poate tie nu. Doar un exemplu.

| MaximAmSpusS a răspuns:

Fotbal, tenis, handbal, POLO, inot, schiat, plimbare pe bicicleta, concurs cu prieteni... depinde de tine, eu practic fotbalul