| NaiveGirl09 a întrebat:

TPU! Voi ce faceti in timpul liber? Care este hobby-ul vostru? Ce va place sa faceti?batting eyelashes. Cel mai inspirant raspuns primeste FUNDA! kiss.

21 răspunsuri:
| AnyAda a răspuns:

Pai in timpul liber ma uit la seriale sau la filme, scriu in jurnal, desenez (pentru ca sunt la liceul de arta, la arhitectura), ii chem pe prietenii mei la mine sau merg eu la ei, ies in oras, imi mai place foarte mult sa fac fotografii, dar si sa mi se faca, merg cu prietenii la karaoke, ies cu bicicleta si chestii de genul asta! Sa ai o seara buna! big grin

| คlєxヅ a răspuns:

1. Ma plimb pe afara, indiferent de vreme.Natura laughing
2. Sa ies afara si sa fotografiez animalele, sau sa ma joc cu perusii.
3. Imi place sa desenez animale, in special... Leii, cainii, tigrii si pasarile. Ori dau o petrecere cu niste prieteni si niste prieteni ai prietenilor mei.

| Woodenpints91 a răspuns:

Voiam să scriu ceva, dar când am văzut ce vieti plictisitoare aveţi, am zis mai bine să nu.
Nu vreau să vă dau idei. Rămâneţi aşa.

| blueheart a răspuns:

Stau pe TPU in timp ce ascult muzica.

| NuMaContrazice a răspuns:

Daca nu am chef sa ies in oras, ma duc la pescuit, la o plimbare in natura, ma uit la un film bun, ascult muzica... sau stau pe TPU si ma mir de intrebarile postate la "dragoste si sex" laughing

| NaiveGirl09 explică (pentru NuMaContrazice):

Si eu, pe fiecare zi! laughing. O doamne, cati oameni! oh go on.

| Cherilyn a răspuns:

Ies pe afara, citesc, merg la o partida de volei cu niste prietene. happy

Răspuns utilizator avertizat
| availablehandyman a răspuns:

Bunna! pai in timpul liber ies la un suc in oras, sau daca nu am ched de nimic si de nimeni stau in casa la pc, sau ma uit la un film chem un prieten pe la mine!

| 01rukia01 a răspuns:

Ce fac in timpul liber:ce ma taie capul
hobby-ul meu:sa fac tot ce pot ca sa ma distrez...
ce-mi place sa fac:sa desenez...

| Kosmin19 a răspuns:

Ne dam cu capul de peretii tu?happy Frate n-aveti ce face? Alte intrebari n-aveti?

| PiTbuLuL a răspuns:

Eu in timpul liber beu o bere cu baieti,ma plimb cu caini prin parc,mai bat pe unu si pe altu care comenteaza,cand ajung acasa ma uit la filme,vorbesc pe mess,ascult muzica, bag la pariuri, daca e vreme mai buna jucam un fotbal, vorbesc la telefon, ma plimb cu ATV-ul si cam atathappy

| Letty03 a răspuns:

Eu stau in pat si ma uit la TV. Tooooată ziulica.

| ERIS a răspuns:

Eu joc baschet la echipa de juniori Asesoft Ploiesti si joc si sah la clubul sportiv Conpet Ploiesti! De curand m-am transferat de la CSU Poiesti la Conpet Ploiesti!
In ultimul timp nu prea mai am timp sa ma mai duc la antrenamente fiindca invat dupa-amiaza si fac si pregatire la matematica cu domnul meu diriginte vinerea de la 10 la 12!
Mult timp il petrec la computer, dar si citind fiindca am carti foarte interesante precum Jurnalul unui pusti 5 (Jurnalul unui pusti 1, 2, 3, 4 le-am citit), Generala cei mai naspa ani din viata mea (e carte), Povestea fara sfarsit, Jurnalul Meu de Jeff Kiney (o carte extraordinara in care trebuie sa scrii tu ce te-ntreaba! Foarte tari aceste carti!
Dar revenind asta faceu in timpul liber!

| paperschool a răspuns (pentru ERIS):

Pff...nu te-o intrebat cu cine faci mate sau de la ce ora!

| ღSecretღ a răspuns:

Eu ascult muzica, sau stau la pc, citesc carti horror, ma joc cu catelul meu, ma uit la pretty little liars, ies afara cu prieteni, merg la mall, ma joc jocuri pe tell laughing), cant la chiatara, ma duc la cursurile de dans, merg cu corul scoli la radio etc... big grin am dat destule exemple? laughing

| Andreea_Dinu_1995 a răspuns:

Fac lucruri din tehnica origami, portrete, animeuri, ma uit la filme haioase, fac curathappyprin casa

| Ushhher a răspuns:

Ma joc cu porcusorii de guineea (am 7)

| Absinth9002 a răspuns:

Fotografiez tot ce prind happy

| TazPRO a răspuns:

Ma.joc toata ziua minecraft, stiu ca suna aiurea dar functioneazawinking