| l1feincolor a întrebat:

Buna TPU love struck...
Luni la scoala vreau sa fac pentru panoul din clasa, un colaj. Am cumparat un caton mare, dar nu stiu cum sa fac straight face. Ma gandeam sa lipesc un brad mare si sa scriu colinde, dar n-am de unde sa iau un brad asa mare sad
Va rog, vreau idei. Funda pentru cel mai folositor raspuns. Cat mai repede.
Multumes! happy

Răspuns Câştigător
| asdfghjklkjhgfdsa a răspuns:

Daca ai talent la desen, poti desena brocolii multi in forma de brad, si pe langa sa desenezi niste pergamente din astea vechi si pe ele sa scrii colinde... Sper ca te-am ajutat!

| l1feincolor explică (pentru asdfghjklkjhgfdsa):

Mersi mult.M-a ajutat mai mult partea cu pergamentul,.si da am talent la desen :p
Mersi mult inca odata happy

2 răspunsuri:
| asdfghjklkjhgfdsa a răspuns:

Auzi...Mi-a mai venit o idee... Poti sa faci cate o caciula de mos craciun la pergamentele alea pe o patre