| CL0UD a întrebat:

Ziua mea e peste doua luni (fac 13 ani) si nu prea am idee unde sa mi.o tin... Adica sunt cam satula de pizza si bowling si da, stiu ca nu prea mai am optiuni, dar daca aveti vreo idee unde sa mi.o tin va rog spuneti-mi. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Si eu fac 18 ani si nu stiu unde sa o fac ca m-am saturat de pub-uri, pizza si alte chestii care fac toti oamenii mereu laughing
Ca sugestie iti propun sa ti-o faci cu familia si prietenii apropriati.
Nu trebuie sa ne imbatam o zi si sa stam o saptamana in spital, sa fie o zi linistita si fericita alaturi de persoanele dragi care te iubesc si te respecta, asa ar trebui sa fie toate zilele dar macar de ziua ta.

3 răspunsuri:
| Borntohelp a răspuns:

Ar fii o idee sa-ti ziua la cinema, una chiar foarte originala.Alta idee. mai ales daca nu iti plac localurile. ar fi sa o tii la tine acasa cu cativa prieteni apropiati iar o alta idee ar fi sa o tii la scoala.

| LimitCs a răspuns:

Uitati-va la Un film la cinema in AFI big grin

| MickyFcsb a răspuns:

La Lasermaxx sau poti sa mergi cu prietenii la un film, apoi la o pizza, si va mai plimbati prin mall.winking