| adynico a întrebat:

Am un telefon VODAFONE 1230 si nu stiu cum sa trimit fisiere de pe el pe alt telefon...cand dau sa trimit o poza imi da doar doua optiuni prin mesaj sau prin mail straight faceva rog care aveti idee ajutati-ma! Mss >big grin

Răspuns Câştigător
| stephanny a răspuns:

Cauta in conexiuni bluetooth daca nu are n-ai ce-i face.

3 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Daca nu ai bluetooth si nici inflarosu nu ai ce face...cumpara-ti un alt telefon mai performant.sau cel putin dotat cu bluetooth

| adynico explică:

Deci are ceva legat de bluetooth adica exista "activare si deazactivare bluetooth" acivez dar nimic... nu apare ca la orice telefon expediere prin bluetooth straight face

| adynico explică:

Am aflat intre timp big grin e foarte destept telefonul...smartphone Windows Mobile etc. si ca sa trimit ceva prin bluetooth trebuia sa intru in MENU...BEAM dupa care imi aparea numele dispozitivului gasit dam SEND si gata. mss oricum :*