| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor...ati fost la strand vara trecuta? dar vara asta?
Alcatuiti va rog, din experientele voastre, topul celor mai bune stranduri din Bucuresti. happy
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Eu am fost la strand, daca nu-mi place apa din bazine, ma balacesc la duslaughing. Cel mai dragut si curat e cel din Moghioros, mai este si cel de langa Herastrau(Strandul Tineretului), l-au renovat si pe cel din Crangasi.Eu ma duc la strand sa fac plaja nu sa fac baie in bazine. Daca am nevoie de apa, apelez la dusuri cu incredere.

11 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

@blonda_suprema-de vreo 3 ani era in renovare, iar anul trecut chiar nu am fost, dar am auzit ca l-au terminat.Cand mergeam in Tineretului imi placea.

| psiholoaga a răspuns:

Nu merg la strand. Inghesuiala, tipete, mai mult clor decat apa in bazin... Nu, mersi. Prefer marea, macar 1 weekend pe an, daca mai mult nu pot sta.

daniela
| daniela a răspuns:

Evit strandurile mai ales cele din Bucuresti care nu-mi inspira deloc incredere...

| borsec a răspuns:

Pai in primul rand vara trecuta nu am fost la strand, inschimb am fost la mare, vara asta nu am fost inca nici la strand nici la mare.
Nu prea imi plac strandurile ca e cam inghesuiala.Singurul strand pe care am fost in Bucuresti este cel de la mine din Crangasi.
Dar...big grin in schimb imi plac piscinele iti pot recomanda cateva bune.

blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Anna, stii tu sigur daca s-a deschis strandul Tineretului? Anul trecut era o ruina. Vreau sa-mi duc baiatul la inot acolo.

blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Ce pacat ca nu s-a deschis Tineretului. Tare imi placea. Am apucat sa-l duc pe la 3 ani la inot acolo vreo 2 luni, dupa care s-a inchis totul. Imi placea acolo. Erau si cei care faceau Polo. Ii placea lui asta micu forfota de acolo.

| Dr.StomatologG.G. a răspuns:

Cu toate ca evit strandurile si bazinele din Bucuresti, am fost la cateva. Cea mai frumosa piscina in aer liber mi se pare cea din Clubul Diplomatilor din Herastrau, intrare la Gara Baneasa, iar piscine inchise la care am fost si sunt OK sunt cele din IDM si din JW Marriot. Strandurile din Bucuresti nu prea imi plac, e multa mizerie si oameni care vin acolo ca sa faca nevoi fiziologice in ele, asa ca le evit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu ca marea e o varianta mult mai buna dar pana ma duc la mare vreau sa ma bronzez cat de cat happy
Nici mie nu imi place aglomeratia de la stranduri dar vorba Anei ma duc sa fac plaja. happy asa ca astept in continuare pareri...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din pacate observ ca nu s-a deschis. Acolo am facut si eu inot cand eram mica... e super ok;)
http://www.mediafax.ro/......iulie.html 1688; 2761205

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ala de la moghoros

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Strandul din Crangasi.La ala merg eu si imi place:X