| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor!
Ce faceti de obicei in timpul vostru liber?

Răspuns Câştigător
| Ioana2012J a răspuns:

Citesc, scriu, ascult muzică bună, ies la un suc sau la o cafea cu prietenii, îmi verific email-urile, mă uit la Tv, mă întâlnesc cu cei dragi si cu persoanele apropiate. Tu ce faci?

10 răspunsuri:
| Indestructible a răspuns:

Citesc şi ascult muzică.

| DakotaRoyse a răspuns:

Citesc, scriu, pe TPU din când în când, mai un joc sau un ieşit cu prietenii happy

| Ƨirenia a răspuns:

Umplu creieru de muzica;
Citesc;
Stau si scriu...(nu intreba ce, nici eu nu stiu. Scriu ce-mi trece prin cap pe moment);
Stau pe-afara si ma uit la copaci cum se misca...
si alte treburi

| CautNume a răspuns:

Ascult muzica.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Ioana2012J):

Buna!
Eu fac treaba prin casa, asta insemnanad:mancare, curatenie etc
Sau de exemplu, altadata citesc, mai ascult din cand in cand muzica, ma intalnesc cu prietenele, mare lucru nu prea fac eu.
Iti voi da o fundita asa. imi place si cum ai raspuns, oricum trebuie sa aleg un raspuns castigator.
Te pup!

| Xtadelo a răspuns:

Sincer, lenevesc.

| Ioana2012J a răspuns (pentru anonim_4396):

Mulţumesc pentru fundă.
De unde eşti? Eşti la facultate?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Ioana2012J):

Eu sunt din Calan, judetul Hunedoara, nu sunt la facultate, sunt la liceu in clasa a X|-a.
Tu de unde esti?

| Ioana2012J a răspuns (pentru anonim_4396):

Brăila, cls aXII-a. happy

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Comp,beyblade, wii, am grija de porcusorii mei de guineea