| BogdyBogdan a întrebat:

Ce faceti in timpul vostru liber? FundA

Răspuns Câştigător
| Alina9895 a răspuns:

Ies cu rolele, citesc reviste/carti, stau pe messenger, pe facebook, ies cu prietenele in oras, ies cu cea mai buna prietena a mea cu cateii, imi fac unghiile, ma uit la filme, ma machiez, ma joc pe telefon, ascult muzica, RASPUND LA INTREBARI PE TPU laughing... fUNDA?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai citesc cate o revista si mai adaug postere in camera mea ca sa nu ramana nici-un loc liber pe perete, mai fac si treaba in casa - mai stau si pe internet, etc.

| CinevaDiferitDePersoanaTa a răspuns:

Teatru - sâmbăta.
Plimbări cu rolele sau cu bicicleta.
Ieşiri la terase cu prietenii.
Şi nu în ultimul rând citesc carţi de calitate.

Fă ceea ce îţi place şi vei fi mulţumit din plin!