| madutza_1916 a întrebat:

Sunt Madalina am 17 ani.Va rog imi puteti da o idee ce as putea face de revelion? Ai mei stau acasa cu sora de 10ani, as sta si eu dar ma plictisesc, vorbisem cu vara pr meu dar mi-e greu si acolo ca nu a invitat pe cineva e tot cu parintii, sora pr meu e maritatalocuieste aproape de mine dar nu m-a invitat nimenipe la vreo petrecere si nu am pe cine sa invit lamine acasa sau sa ne intalnim mai multi in grup.Decat eu cu pr. Dati-mi o idee va rog!

2 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Imposibil sa nu gasiti un grup la care sa va alaturati.
Desi ar fi foarte faina si o seara-n doi... Fara prea multa zbantuiala. big grin

| デイダラくん a răspuns:

Invitati prietenii