| anonim_4396 a întrebat:

Mai este putin timp pana la sosirea sarbatorilor de iarna si as dori sa-mi spuneti cum si unde le petreceti voi. Vreau cateva idei pentru ca sunt in pana rau de totwinking. Si daca nu cer prea mult happy si cateva idei despre o vestimentatie pentru noaptea de Craciun happy. Thanks all!

2 răspunsuri:
| FursecCuCiocolata a răspuns:

Cel mai bine e sa te duci la muntelove struck:*happy. eu mrg la munte la bunici.big grin
este magic sa mergi la munte de Craciunhappy te vei distra daca te ducihappy
si k vestimentatie ai putea incerca cv gen craciunitsa sau cv sexy, sau mai poti incerca cv surprinzator gen lady gaga pentru a soca lumea!laughinglove struck:*winkinghappybig grin
sper ca te-am ajutat!happy funda?big grin

| alexandru1991 a răspuns:

Sarbatorile de iarna au devenit o chestie mult prea comerciala, cel putin asa simt eu. Sarbatorile mi le petrec cu familia, iubita acasa. Insa si cu prietenii prin oras. Ca vestimentatie trebuie sa fie ceva special, dar si ceva in care sa te simti in largul tau. Acum depinde unde il petreci. Daca e acasa nu trebuie cine stie ce, doar sa fie ceva sa te simti in largul tau, daca petreci in oras sa fie ceva elegant o rochie de exemplu. Sper ca te-am ajutat macar putin.