| Luiyza a întrebat:

Buna tuturor!happyhappy Peste cateva zile va fi ziua unei colege.Suntem in aceiasi echipa de fotbal.De curand i-am daruit un echipament de fotbal complet ( tot cu minge si ghete de fotbal) iar acum nu stiu ce sa-i mai cumpar. Oricum mi-a zis ca si-ar dori ceva tot de fotbal. Sincer nu stiu ce ma ajutati va rog! Dau funda.Mersi

Răspuns Câştigător
| TheKiller a răspuns:

Pai ii iei un rucsac pentru scoala cu mingi imprimate pe el sau fotbalisti sau orice altceva legat de fotbal sau ceva bijuterii tot legate de fotbal etc.

| Luiyza explică (pentru TheKiller):

Imi place happyhappy cel mai bun raspuns de pana acum

7 răspunsuri:
| MarYan00 a răspuns:

Chestii din astea de fete laughing bijuterii, bratari, inele etc

| Luiyza explică (pentru MarYan00):

Since noi suntem mai mult ocupate cu castigarea cupei acum decat cu bijuterile

| yosirestu a răspuns:

Pai daca sunteti prietene foarte bune ai pute sa ii dai o mingie semnata de cineva pe care ia admira in fotbalwinking

| Luiyza explică (pentru yosirestu):

Prin clasa a7 - am primit fiecare cate o minge cu semnatura lui Hagi, dar ea acum simpatizeaza pe Leo Messi si nu pot face rost, iar in fotbalul feminin nu prea avea un mare idol, de la care sa putem luam un autograf.

| Xx0Elly0XxBby a răspuns:

Pai asta este conplet prostesc trebuie sa stii cei place doar este prietena ta in plus daca iai cunparat deja cea cei place uitate la a 2 preferinta a ei daca nu are uitate la culoarea iei preferata si cunparai un costum asia sau o oje ceva sau cunparai farduri sau un parfum care sa-i placa sunt mi si sute de luchreri cudate stiu ca TPU este pentru antrebari ansa trebuie sa te gandesti uneori inainte sa postezi ceva o intrebare. eu n-am nimic cu tine eu vreau sa fiu chiar prietena cu tine dar ati spun ce ar fi mai bine sa faci ok sukces la cadou si petrecere.byyyy

| Luiyza explică (pentru Xx0Elly0XxBby):

Sincer nu cred ca am pus o intrebare stupida doar am intrebat dar daca uh consideri asta o intrebare stupita nu am nimic impotriva