| Ioana128373i a întrebat:

Va rog ajutati-ma si pe mine cu ceva. Am vrut sa fac un clip cu o melodie si niste poze dar nu stiu cum. Am vrut deci sa fac un videoclip cu programul Windows movie maker si nu am reusit din pacate. Ar vrea cineva sa ma ajute sa fac acel clip? Am mai vrut sa adaug si niste efecte la clip. Please, help me! Cine vrea sa ma ajute ii voi da id-ul meu de messenger in mesaj privat. P. S. Dau funda la cel mai rapid raspuns si "corect"(adica la cel/cea care se ofera primul/prima sa ma ajute).

Răspuns Câştigător
| nicolici a răspuns:

Heeikiss te pot ajuta euhappy

2 răspunsuri:
| Ioana128373i explică:

Am mai vazut tutoriale dar cand sa dau a 3 a oara "next" ca sa salvez in pc nu mai mergea sa apas acolo. Si stiu ca trebuie sa astept putin ca sa se salveze dar am asteptat.

| SpecToras a răspuns:

Te ajut eu si uitate si la tutorialu asta http://www.tutorialevideo.info/2011/03/tutorial-windows-movie-maker/