| DamocOficial_Anamaria_1979 a întrebat:

Incerc sa creez un videoclip cu poze personale unde sa adaug si versuri. as vrea sa ma ajutati cu un link online pentru k nu am timp sa aprofundez. ba chiar ofer si funda daca se ofera cineva sa ma ajute! happy

Răspuns Câştigător
| Mia999 a răspuns:

Te pot ajuta eu!
Dami id tau, si chiar ti-l fac eu daca doresti tot ce trebuie sa faci este sa-mi dai id tau. ca sa-mi poti da pozele versurile si etc... sau sa te invat sa iti faci singura un video.pup :***.

| DamocOficial_Anamaria_1979 explică (pentru Mia999):

Nu vreau sa fiu hartuita de tot felul de oameni...anamariadamoc213 na e public idu.

1 răspuns: