| Anomisusususususus a întrebat:

happy unde as putea sa-mi fac un tatuaj pe care sa il las la vedere doar atunci cand vreau?
as vrea sa-mi tatuez citatul "true love is a once in a life", ce as putea adauga langa citat ca sa nu ramana asa simplu?
Astept parerile voastre, Multumesc happy

4 răspunsuri:
| 현주 a răspuns:

Pe gat doar daca vrei sa scrii mic.Ca ltfel se vede daca scrii mare.Sau pe picior, acolo jos, unde e osul ala, dora ca nu pe os, ca si cum ti-ar inconjura piciorul.Nu stiu sa explic.laughing Sunt prea obosita.Btw,nu ai somn la ora asta?

| 99NYC a răspuns:

Don't waste it sau take care of it

| planor a răspuns:

Pe mana stanga la umar e cel mai bine.Ca il poti arata cand vrei adica iti sumeti manecile putin si se vede daca vrei.Imi pare rau dar nu stiu ce ai putea aduga.